Erkejoy Ledli Terapi Maskesi 3 Renk
Erkejoy Ledli Terapi Maskesi 3 Renk
Erkejoy Ledli Terapi Maskesi 3 Renk Ürünleri

Erkejoy Ledli Terapi Maskesi 3 Renk

Marka : Erke
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺524,25(KDV Dahil)

Mavi:  Anti-bakteriyel yararları için kullanılır ve bu nedenle akne tedavisinde kullanılır. Bu ışık dalga boyu, cilde zarar vermeden P.Acnes bakterilerini (akneye neden olan bakteriler) öldüren oksijen radikallerinin üretimini uyarır.


Kırmızı: Kollajen ve elastin üretimini uyarma yeteneği nedeniyle yaşlanma karşıtı yararları için kullanılır. Ayrıca iltihaplanmaya neden olan sitokinleri azalttığına inanılıyor.


Turuncu - Kehribar rengi: Atığı deriden temizlemek, lenfatik akışı arttırmak ve hücre büyümesini arttırmak, hücre döngüsüne yardımcı olmak veya yeni cilt hücreleri üretmek için kullanılır.

:

Erkejoy Ledli Terapi Maskesi 3 Renk ile cildinizi güzelleştirin!

Erkejoy'un yeni ürünü olan Ledli Terapi Maskesi cildinize renk katmak için geliyor. İçerisinde bulunan ledler ile cildinizin her türlü sorununa çare olmaya hazır. Akneniz mi var mavi renk sizler için. Yaşlanmaya karşı cildinizi korumak mı istiyorsunuz? o zaman kırmızı tam senlik. Yeni cilt hücrelerinle yaza damganı mı vurmak istiyorsun? Kehribar tam senlik. Birçok cilt sorunlarına karşı çözüm sunan Ledli Terapi Maskesi erkejoy.com'da. Haydi sende tıkla ve içersin de bulunan özel led ışıklar sayesinde mükemmel bir cilde sahip ol!
 

 

Ürün Özellikleri:

-Kırmızı, İltihaplanmaya Neden Olan Sitokinleri Azaltır!
-Mavi, Akne ve Sivilce Tedavisinde Kullanılır!
-Kehribar, Yeni Cilt Hücrelerin Üretiminde Yardımcı Olur!

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.